Скачати:
Книги обліку оглядів і правопорушень, транспортованих товарно-матеріальних цінностей

Щоб ввезти/вивезти вантаж з об’єктів, що перебувають під охороною, особа, яка це робить повинна пред’явити дорожній лист і товарно-транспортну накладну, щоб внести/винести – матеріальну перепустку. Наявність таких документів перевіряють контрольно-пропускні пунки (КПП). Такі КПП в своїх приміщеннях повинні мати певну документацію. Одним з таких документів є книги обліку оглядів і правопорушень, транспортованих товарно-матеріальних цінностей. Ця книга є документом, в якій здійснюються записи щодо перевірок, інформації про затриманих, що викрали цінності і тд.

Форма цього документа затверджена наказом МВС «Про організацію службової діяльності цивільної охорони Державної служби охорони при МВС України» номер тисяча чотириста тридцять від двадцять п’ятого листопада дві тисячі третього року.

Перш за все повинно бути зазначено посередині великими буквами назву цього документа. Нижче записується назва об’єкта, що перебуває під охороною. Ця книга складається з чотирьох розділів. Кожен розділ містить в собі таблицю. Перший розділ присвячений обліку перевірок. В таблицю цього розділу вносять такі дані: підстави для проведення таких перевірок; особа, яка проводила таку перевірку; ПІБ особи, транспортний засіб якої перевіряли; місце роботи такої особи та її посада; результати такої перевірки; особа, яка склала протокол; куди передали цей протокол. Другий розділ – це розділ про затриманих, які викрали цінності. Тут в таблиці зазначається: ПІБ того, кого затримали; місце його роботи; час, місце та особа, що затримала; предмети вилучення або те, що затриманий сам повернув; вага та кількість; номер здавальної накладної; ціна викраденого; хто склав протокол; куди його передали; які заходи були вжиті. Третій розділ – щодо обліку затриманих та правопорушень. Містить таке: перші три колонки такі самі, що й в попередньому розділі; інформація документів, які наявні у затриманого; адреса; за що його затримали; що було вилучено; кого повідомили про затримання; особа, якій було передано затриманого; вжиті заходи. Останній розділ стосується обліку випадків виявлення цінностей, які були підготовленні для крадіжки. Містить в собі таке: ким було виявлено; місце та час; назви таких цінностей; кількість/вага; ціна; номер накладної; та примітки.  

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію