Скачати:
Книга обліку осіб, які перебувають у черзі на поліпшення житлових умов (одержання житла для постійного проживання)

Військовослужбовці Збройних Сил України (ЗСУ) можуть отримувати квартипи, щоб покращити свої житлові умови. В певних випадках вони можуть отримувати такі приміщення, щоб постійно проживати. Законом передбачено, що таке можливо у випадку, якщо військовослужбовець працював в ЗСУ рівно двадцять років або більше. Ті працівники, у яких наявні обґрунтовані підстави, щоб їх взяли на такий облік повинні сформувати  рапорти і подати його до військової частини, щоб та їх опрацювала. Такий рапорт повинна розглянути житлова комісія військової частини, в якій кандидат, що може отримати квартиру, працює, в одномісячний термін. Після того, як орган прийняв позитивне рішення щодо кандидата, інформацію про нього заносять в Книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на поліпшення житлових умов (одержання житла для постійного проживання). ЇЇ веде представник комісії.

Форма цього документа затверджена Інструкцією про організацію забезпечення військовослужбовців ЗСУ та членів їх сімей жилими приміщеннями за номером сімсот тридцять сім від тридцятого листопада дві тисячі одинадцятого року.

Посередині великими буквами записується назва документу, нижче меншими буквами треба написати найменування військової частини. Потім заповнюється таблиця, що складається з дев’яти колонок. В цю таблицю заповнюють таку інформацію: номер запису; звання військовослужбовця, його ПІБ, зазначається інформація про його сім’ю та роки народження кожного, ступінь спорідненості з ними; де працюють всі з його сім’ї; інформація про займану жилу прощу таку як кількість кімнат тощо; дата і номер рішення житлової комісії; підставу для обліку; адреса наданого приміщення; примітки.

Протягом місяця потрібно оформити облікову справу щодо тих військовослужбовців, які отримали позитивну відповідь на їх рапорт.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію