Скачати:
Книга відгуків та пропозицій

Всі суб’єкти господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю та заклади ресторанного господарства повинні вести Книгу відгуків та пропозицій, в якій споживачі можуть залишати свої відгуки скарги тощо.

Форма цього документа затверджена наказом МЗЕЗторгу «Про затвердження Книги відгуків та пропозицій на підприємствах роздрібної торгівлі та громадського харчування» номер триста сорок дев’ять від двадцять четвертого червня тисяча дев’ятсот дев’яносто шостого року.

Працівники суб’єкта господарювання не повинні перешкоджати споживачам зробити запис в такій книзі. Вона повинна бути розташована на місці, де б всі її бачили в куточку покупця, а якщо такий суб’єкт має відділи, то така книга повинна бути в кожному з відділів.

Керівник суб’єкта господарювання повинен переглядати кожен запис, залишений в такій книзі протягом тижня, та зробити все можливе, щоб усунути недоліки в роботі. На це в нього є також тиждень. Після цього він повинен на зворотному боці вписати інформацію, щодо заходів, які були проведені, щоб усунути такі недоліки та повідомити про це споживача, що залишив відгук, пропозицію чи скаргу, надіславши йому лист на адресу, що була зазначена цим споживачем. Ті записи, які внесені іншими споживачами, які стверджують інше, ніж те, що було записано перед цим, підлягає перевірці керівником. Керівники щоквартально повинні перевіряти, чи правильно така книга ведеться. Якщо ведення книги не відповідає законодавству, то працівники суб’єкта господарювання можуть бути притягнуті до відповідальності відповідно до закону. Якщо книга буде повністю заповнена, вона все одно повинна зберігатись протягом року.

Титульний аркуш Книги повинна містити повну назву підприємства, що здійснює роздрібну торгівлю, його адресу, телефон. Зазначається реєстраційний номер, дата видачі, посада, прізвище та підпис особи, яка зареєструвала цю книгу. На зворотному аркуші пишеться скільки заяв пронумерували та прошили.

В заяві споживача записується те, що хоче записати споживач стосовно роботи підприємства, номер такої заяви, прізвище споживача, його адреса та телефон. На зворотному боці, що заповнюється керівником такого підприємства записуються ті заходи, які були вжиті, підпис керівника, дата, та дата, коли лист споживачу був відправлений.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію