№ 377-А
Скачати:
Квитанція про здійснення валютно-обмінної операції. Форма № 377-А

Здійснення валютно-обмінних операцій у пунктах обміну іноземної валюти уповноваженими банками та іншими фінансовими установами відбувається з обов'язковим оформленням бланку суворої звітності за формами № 377 (далі – форма № 377), або №377-А (далі – Фома № 377-А).

При цьому, новою формою вважається форма № 377, в свою чергу, форма № 377-А є формою старого зразка і використовувалась лише до 01 березня 2004 року.

Заповнювалась Форма № 377-А у двох примірниках, один з яких лишався у банку, а інший, у власника. У самій Формі № 377-А відображалась інформація про банк, зокрема, вказувалась його назва та адреса.

Щодо самої операції з обміну валют у Формі № 377-А вказувалась дата здійснення такої операції та її назва (купівля, продаж, обмін), назва валюти та її кількість, курс та крос-курс, розмір комісії банку у відсотках та еквівалент до видачі.

Окрім того, у Формі №377-А проставлялись підписи клієнта та касира уповноваженого банку, а також, штамп пункту обміну.

Видавалась квитанція за Формою № 377-А задля підтвердження факту купівлі-продажу або конверсії іноземної валюти.

Зазначимо, що на відміну від нової Форми № 377, яка заповнюється двома мовами – українською та англійською, Форма № 377-А заповнювалась лише українською мовою.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію