№ 8-г
Скачати:
Касовий звіт (Форма № 8-г)

Касовий звіт складається за затвердженою Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13 жовтня 2000 року № 230 (далі – Наказ № 230) формою (далі - Форма № 8-г) .

Наказ № 230 поширює свою дію безпосередньо на впорядкування документообігу при наданні послуг у ДП «Укркомунобслуговування», однак, пунктом другим Наказу № 230 також зазначено, що затверджені цим Наказом форми можуть також використовуватись і іншими готельними підприємствами, а їх форма власності, при цьому,не має будь-якого значення.

Форма № 8-г складається касиром на підставі використаних рахунків за формою № 4-г протягом звітного періоду.

Безпосередньо до самої Форми № 8-г вноситься інформація про назву готельного комплексу, його код ЄДРПОУ та ДКУД, а також вказується період за який Форма № 8-г подається. Також, уповноваженою на заповнення Форми № 8-г особою вказуються види платежів, їх кількість та сума платежів. Окремо прораховується та вказується у формі сума платежів за рахунками без ПДВ, з ПДВ, сума сплаченого туристичного збору, суми здійснених повернень та загальна сума отриманих готелем коштів. Також особою відповідальною за здійснення розріхунків поставляється власний підпис.

Така Форма № 8-г заповнюється щоденно, та передається до бухгалтерії готелю разом з примірником форми № 4-г, контрольною касовою стрічкою та контрольною стрічкою терміналу кредитних карток.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію