Скачати:
Картка обліку пробігу (наробітку) пневматичної шини

Картка обліку пробігу  пневматичної шини (далі – Картка) заповнюється у відповідності до норм Наказу Міністерства транспорту та зв`язку України "Про затвердження Експлуатаційних норм середнього ресурсу пневматичних шин колісних транспортних засобів і спеціальних машин, виконаних на колісних шасі" від двадцятого травня 2006 року № 488 (далі – Наказ № 488).

Безпосередньо форма Картки передбачена додатком п'ятим до Наказу № 488.

Так, респондентам необхідно пам'ятати, що дату, коли шину було виготовлено необхідно вказувати у відповідності до маркування самої шини, а саме, числом, яке складаються із чотирьох цифр.

Облік пробігу ведеться за кожною окремою шиною, яку було поставлено на баланс. Сам же баланс ведеться на паперових або ж машинних носіях.

Зберіганню Картка підлягає щонайменше протягом трьох років після того, як шина була списана.

Окрім того, до картки вноситься найменування юридичної особи та її місцезнаходження, умовна познака розміру шини, що знаходиться на обліку, познака моделі та/або рисунка протектора шин та найменування виробника шин, порядковий номер шини або її інвентарний номер, символи категорій швидкості та інформація щодо експлуатаційної норми середнього ресурсу.

До кремої таблиці вносяться відомості щодо обліку пробігу (наробітку) пневматичної шини, це відомості щодо  типу, моделі, торгової марки та державного реєстраційного номера КТЗ, пробігу шини, дати установки шини на КТЗ та дати зняття шини з КТЗ, пробігу шини за місяць та з початку здійснення експлуатації шини, технічного стану шини на момент здійснення її установки та висоти рисунка потектора. У разі вилучення шини з експлуатацї, вказуються причини такого вилучення.

Також, до Картки можуть вноситись і інші відомості, зокрема, що стосуються висновків комісії з питань обліку пробігу і списання пневматичних шин.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію