Скачати:
Звіт про рух продуктів у виробництві

Форма звіту про рух продуктів у виробництві передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер вісімнадцять  до пункту 2.5 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом. Облік витрачання товарів, а також сировини для виробництва проводиться особами, що несуть матеріальну відповідальність.

Щодня на виробництві проводиться розрахунок витрат допоміжної сировини згідно з нормами нормативно-технічної документації на  фактично  відпущені  цехом товари. У межах цього процесу щоденно заповнюється накопичувальна відомість. У відповідності до цього здійснюється співставлення нормативних та фактичних витрат сировини. Зазначені розрахунки відображають за задньому боці вищезазначеного документу. Результатом такої інвентаризації може бути виявлення відхилення у показниках – перевитрати чи економія сировини.  Вказані відхилення, зокрема повинні відображатися  у звіті про рух продуктів у виробництві.

Бланк звіту про рух продуктів у виробництві складається із заголовної частини та сегменту бланку, що представлений у вигляді таблиці.

У заголовній частині зазначаються:

-назва закладу (підприємства);

-назва документу (звіт про рух продуктів у виробництві) та період, що охоплюється звітом;

-Код за ЗКУД;

У частині бланку, що представлена у вигляді таблиці, зазначаються найменування та код продуктів. Також наводяться відомості про надходження продуктів у виробництво протягом звітного періоду із зазначенням суми та кількості таких надходжень по датах. Завершується таблиця узагальненням кількості та суми продуктів, що надійшли у виробництво, та загальним залишком на початок звітного періоду у розрізі кількості та суми.

Зазначений звіт підлягає завіренню підписами  завідувача виробництва та старшого бухгалтера. Також свої підписи ставлять особа, що склала звіт, а також  матеріально відповідальна особа.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію