Скачати:
Заява про реєстрацію бази персональних даних

Форма заяви про реєстрацію бази персональних даних затверджена Наказом Міністерства юстиції України від 08.07.2011 року № 1824/5 (далі – Наказ № 1824/5), який на сьогоднішній день втратив чинність на підставі Наказу Міністерства юстиції України від 27.09.2013 року № 2043/5.

Відповідно до встановленої форми у лівому верхньому кутку заяви необхідно проставити її вихідний номер та відповідну дату. Сама ж заява складалась з семи розділів.

До першого вносилась інформація про володільця персональних даних: юридична чи фізична особа, резидент чи нерезидент, громадянин України, особа без громадянства чи інше громадянство. Також вказувалось найменування або прізвище, ім'я та по батькові володільця персональних даних, їх коди ЄДРПОУ або податкові номери, реєстраційні номери облікових карток платників податків, номери та серії паспортів, тощо ( в залежності від того, яка саме - юридична чи фізична особа була володільцем персональних даних). У розділі другому вказувалась інформація про найменування і місцезнаходження бази персональних даних ( найменування бази, місце її знаходження). Розділ три передбачав відображення мети здійснення обробки персональних даних з відповідними посиланнями на нормативно-правові акти, які врегульовували діяльність володільців баз персональних даних. У розділі четвертому відображались дані про розпорядників персональних даних. П'ятий розділ складався з інформації про склад персональних даних, які оброблялися. Розділ VI місив інформацію про третіх осіб, яким передавались персональні дані ( найменування, коди ЄДРПОУ, податкові номери, тощо). У сьомому ж розділі вказувалась інформація про транскордонну передачу персональних даних. Також, у заяві відображались відомості про заявника.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію