Скачати:
Закупівельний акт

Закупівельний акт складається при оформленні договорів купівлі-продажу, коли відбувається закупка юридичною особою або фізичною особою підприємцем товарів у населення. Закупівельний акт відноситься до первинних документів, тому при його складанні треба враховувати вимоги до таких первинних документів, які передбачені законодавством про бухгалтерський облік і вказувати обов’язкові до зазначення реквізити.

Форма закупівельного акту передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року, при цьому форма даного документу, що затверджена вказаним наказом має характер рекомендації. У відповідності до Методичних рекомендацій, що наведені в даному вищезазначеному наказі такий акт використовується для документування угод купівлі-продажу, предметом яких є сільськогосподарська продукція. Підприємство або фізична особа підприємець, що мають намір оформити такий акт, можуть використати або таку передбачену форму або видозмінити її відповідно до своїх потреб, враховуючи необхідні реквізити аналізованого документу.

Основними реквізитами даного документу є наступні:

-назва документу (закупівельний акт), його номер, код документа, дата складання закупівельного акту;

- місце і дата проведення закупки;

-назва підприємства, посада особи, що відповідальна за закупку, ПІБ фізичної особи підприємця, які проводять закупку, код покупця;

-ПІБ фізичної особи, що продає товар, місце проживання такої особи-продавця, податковий номер  платника податків  (а за відсутності такого номера відповідні паспортні дані продавця), відомості із документа, що посвідчує право власності (користування) земельною ділянкою особи-продавця;

-код операції, відомості про господарську операцію, а саме найменування продуктів, що є предметом угоди, код продуктів, одиниця виміру, сорт, кількість, ціна, сплачена сума як за окремі одиниці продукції, так і загальна сума, що зазначається числом  і прописом, контрольне число. Зазначений акт підлягає підписанню сторонами.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію