Скачати:
Журнал реєстрації звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому

Конституцією України закріплено право кожного на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які в свою чергу зобов’язані розглянути такі звернення та надати відповідь.

Відповідно, як громадяни, так і іноземці та особи без громадянства можуть звертатися до органів внутрішніх справ із зауваженнями, скаргами та пропозиціями. Звернення можуть бути усні (органи отримують їх, коли особисто приймають громадян) та письмові (ті, які надходять через поштовий зв'язок).

Звернення, які відповідний орган отримує, коли особисто приймає громадян, вносяться в журнал реєстрації звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому.

Форма цього документу затверджена Додатком два до Положення про порядок роботи зі зверненнями громадян і організації їх особистого прийому в системі МВС номер тисяча сто сімдесят сім від десятого жовтня дві тисячі четвертого року.

Він повинен бути зареєстрований у відповідному органі внутрішніх справ, а також зберігатися там. Працівник, що є відповідає за роботу зі зверненнями, працює з цим журналом та є відповідальним за тим, щоб він був правильно заповнений. Всі ті звернення, що були занесені до журналу, кожен тиждень перевіряє керівник відповідного органу. Результат його перевірки також вноситься в цей журнал.

Порядок заповнення:

Титульна сторінка журналу містить найменування органу, назву документа, дати, коли було розпочато та закінчено журнал, інвертарний номер та відмітку скільки років необхідно зберігати 

цей журнал.Цей журнал містить в собі таблицю, яка в свою чергу має 9 колонок:

1 – порядковий номер;

2 – дата, коли звернення було отримано, індекс;

3 – ПІП, місце проживання;

4 – дата та місце відправлення;

5 – порушені питання: стислий зміст та індекси;

6 – виконавці, відмітка, що було взято на контроль, термін виконання;

7 – прізвище та підпис особи, що отримала таке звернення;

8 – число, коли було виконано, фактичний виконавець, відмітка, що знято з контролю;

9 – номери сторінок у справі та номер за номенклатурою.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію