№ 7-г
Скачати:
Журнал реєстрації заявок на бронювання номерів (Форма № 7-г)

Журнал реєстрації заявок на бронювання номерів ведеться за затвердженою Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13 жовтня 2000 року № 230 (далі – Наказ № 230) формою (далі - Форма № 7-г) .

Наказ № 230 поширює свою дію безпосередньо на впорядкування документообігу при наданні послуг у ДП «Укркомунобслуговування», однак, пунктом другим Наказу № 230 також зазначено, що затверджені цим Наказом форми можуть також використовуватись і іншими готельними підприємствами, а їх форма власності, при цьому,не має будь-якого значення.

Форма № 7-г заповнюється на підставі даних, отриманих від осіб, які бронюють номери в готелі шляхом направлення до готелю відповідних телеграм чи листів, або ж шляхом здійснення телефонних дзвінків до готелю. Якщо ж бронювання номеру здійснює юридична особа, то вона має направити до готелю гарантійний лист у довільній формі, який підписаний уповноваденою особою і завірений печаткою такої юридичної особи.

У Формі № 7-г відображається інформація про назву готелю, його код ЄДРПОУ та ДКУД. Щодо бронювання вказується інформація про особу, яка здійснює бронювання – якщо фізична особа, то вказується прізвище, ім'я та по батькові, якщо ж юридична особа – вказується її назва. Також у Формі № 7-г вказується форма оплати за номер, громадянство особи, яка здійснює бронювання, кількість та категорію заброньованих такою особою номерів, запланований термін перебування і готелі та додаткові вимоги особи, яка бронює номер, якщо такі вимоги наявні.

Заповнюється Форма № 7-г безпосередньо адміністратором готелю.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію