№ 6-г
Скачати:
Журнал обліку іноземців, які проживають у готелі (Форма № 6-г)

Журнал обліку іноземців, які проживають у готелі ведеться за формою № 6-г (далі – Форма № 6-г), затвердженою Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13 жовтня 2000 року № 230 (далі – Наказ № 230).

Наказ № 230 поширює свою дію безпосередньо на впорядкування документообігу при наданні послуг у ДП «Укркомунобслуговування», однак, пунктом другим Наказу № 230 також зазначено, що затверджені цим Наказом форми можуть також використовуватись і іншими готельними підприємствами, а їх форма власності, при цьому,не має будь-якого значення.

Журнал за Формою № 6-г використовується готелем задля здійснення обліку всіх без виключення іноземців, які проживають у ньому. Разом з тим, заповнюється даний журнал у відповідності до даних, які були вказані у реєстраційних картках іноземців, що заповнювались ними при проведенні реєстрації у готелі (Форма № 2-г), а також, даних паспортів та віз.

У журналі за Формою № 6-г вказується інформація про назву готельного комплексу, його код ЄДРПОУ та код за ДКУД. Окрім того, щодо самих поселенців зазначаються такі відомості як дата поселення конкретної особи до готелю, його прізвище, ім’я та по батькові і дата народження, громадянство та інші паспортні дані, а також, інформація про дату видачі візи і строк її дії, назва країни з якої іноземець прибув, дата і КПП в’їзду іноземця на територію України, назва юридичної особи (організації), яка приймає іноземця, мета заїзду, номер до котрого іноземця було заселено, інформація про реєстрацію іноземця та дату його виїзду з готелю.

Сам журнал який ведетьс за Формою № 6-г має мати порядковий номер, бути прошитим, скріпленим печаткою, а також підписом керівника готелю, окрім того, такий журнал має бути зареєстрованим у канцелярії.

Після того, як журнал закінчується, він передається до архіву готелю і знищується лише одночасно зі знищенням Форм № 2-г.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію