№ 5-г
Скачати:
Журнал обліку громадян, які проживають у готелі (Форма № 5-г)

Журнал обліку громадян, які проживають у готелі ведеться за формою № 5-г (далі – Форма № 5-г), затвердженою Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13 жовтня 2000 року № 230 (далі – Наказ № 230).

Наказ № 230 поширює свою дію безпосередньо на впорядкування документообігу при наданні послуг у ДП «Укркомунобслуговування», однак, пунктом другим Наказу № 230 також зазначено, що затверджені цим Наказом форми можуть також використовуватись і іншими готельними підприємствами, а їх форма власності, при цьому,не має будь-якого значення.

Журнал за Формою № 5-г використовується готелем задля здійснення обліку всіх без виключення осіб, які проживають у ньому. Разом з тим, заповнюється даний журнал у відповідності до даних, які були вказані у анкетах проживаючих осіб (дані Форм № 1-г), якщо гостями є громадяни України, або у відповідності до реєстраційних карток за Формами № 2-г, що заповнювались громадянами інших держав.

Зазначимо, що Наказом № 230 не закріплено будь-яких положень, які б врегульовували порядок зберігання та утилізації журналу обліку громадян. Такі положення містяться лише щодо журналу обліку іноземців (форма № 6-г).

Зауважимо на тому, що у журналі за Формою № 5-г відображаються всі гості готелю (як громадяни України, так і іноземці), в свою чергу, у журналі за Формою № 6-г відображаються лише ті особи, що проживали у готелі і при цьому не мали громадянства України.

Сама Форма № 5-г передбачає відображення у ній назви готельного комплексу, його коду за ЄДРПОУ та коду за ДКУД. При цьому, щодо проживаючих у готелі осіб вказується їх прізвище, ім’я та по батькові, дата та час прибуття до готелю та вибуття з нього, номер кімнати, в якій особа проживала, суму сплачених коштів та вид оплати, а також, кількість днів, протягом яких особа перебувала у готелі.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію