№ 10-г
Скачати:
Журнал обліку проживаючих на поверсі (Форма № 10-г)

Форма обліку проживаючих на поверсі (далі – Форма - № 10-г) затверджена Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13 жовтня 2000 року № 230 (далі – Наказ № 230) формою.

Наказ № 230 поширює свою дію безпосередньо на впорядкування документообігу, що виникає принаданні послуг державним підприємством «Укркомунобслуговування», однак, пунктом другим Наказу № 230 також зазначено, що затверджені цим Наказом форми можуть також використовуватись і іншими готельними підприємствами, а їх форма власності, при цьому,не має будь-якого значення.

Форма № 10-г кожного дня заповнюється особою, яка є черговою по поверху. До неї вносяться відомості про назву готельного комплексу, його код ЄДРПОУ та код за ДКУД, а також інформація про загальну кількість номерів на поверсі та загальну кількість місць, загальну кількість додаткових місць, кількість осіб, які проживають на поверсі, кількість заброньованих номерів та номерів у простої, кількість номерів, що на даний момент ремонтується, а також, кількість осіб, які від'їжджають з готелю.

Така інформація є необхідною покоївкам задля проведення ними прибирання у номерах.

Зазначимо, що Наказом № 230 не зазначено будь-яких вимог, що стосуються строків зберігання Форм № 10-г у готелі.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію