Скачати:
Єдиний квиток (для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків)

Дітьми-сиротами є діти, в яких немає батьків через їх смерть. Дитина, що позбавлені батьківського

піклування – батьків такої дитини було позбавлено батьківських прав. Також такою дитиною може бути та, в якої один з батьків або обоє які безвісти відсутні, недієздатні або вони відбувають покарання в місцях позбавлення волі тощо. До цієї категорії відносяться діти-безхатченки, діти, яких їх батьки покинули або підкинули іншим. Таким дітям видають єдиний квиток.

Єдиний квиток (для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків) – це документ, який видають вищезазначеним категоріям дітей. Маючи його, такі діти мають можливість, що передбачена законом, безкоштовно відвідувати кінотеатри, музеї, виставки, а також ці діти можуть безкоштовно їздити у автобусах, трамваях, тролейбусах тощо (таксі не входить до цього переліку).

Форма цього документу затверджена Інструкцією про виготовлення і правила користування єдиним квитком для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків номер двісті шістнадцять від дев’ятнадцятого червня дві тисячі дев’яносто шостого року.

Такий документ виробляється з картонного паперу. На лицьовому боці має бути малий герб України та написано «Єдиний квиток». Внутрішня сторона містить в собі серію та номер квитка, ПІБ та дата народження власника такого документа, фотокартка, назва та місцезнаходження навчально-виховного закладу, де перебуває ця дитина, дату видачі, та дату, до якої він дійсний. На правій стороні – витяг з постанови КМУ, в якій зазначені права, які має дитина, маючи цей документ. Заклад, який видав квиток дитині повинен поставити печатку зі своїм гербом в лівому його кутку.

Міністерства і відомства зберігають бланки цього документа. Вони можуть бути видані іншим працівникам тільки згідно з дорученням керівника такого закладу та в дуже виняткових випадках.  Вони повинні бути зареєстровані в журналі в чітко визначеній формі. Бланки квитків, та журнал, в кому реєструється їх видача, повинні зберігатися так само як і грошові документи, в шафі, яка є вогнетривкою.

Ці квитки видаються на п’ять років, дійсні по всій Україні та знаходяться у дітей, яким їх було видано. Іншим особам власник такого квитка передавати категорично не може.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію