№ СЯ-2
Скачати:
Сертифікат якості (форма № СЯ-2)

Металобрухт – це вироби з чорних або кольорових металів чи їх сплавів, які втратили свою цінність для експлуатації через фізичний або моральний знос, такі, які мають брак, а також залишки цих металів. Експортом є вивозом товарів і послуг за межі митної території.

В чинному законодавстві України зазначається, що експорт металобрухту здійснюють лише спеціалізовані металургійні переробні підприємства, які виготовили товари з металобрухту. Для здійснення ними таких операцій, необхідним є експортний сертифікат якості. Всі підприємства, що здійснюють зазначені операції зобов’язані використовувати під час експортування виробів з металобрухту вищезазначений документ. Є два види таких сертифікатів. Одним з них є форма номер СЯ-2

Експортний сертифікат якості (форма номер СЯ-2) – документ, який є підтвердженням того, що хімічний склад виробу відповідає стандартам та маркам ливарних сплавів. Ця форма сертифіката є необхідною, щоб здійснити митне оформлення брухту легованих чорних металів та брухт кольорових металів. Цей сертифікат також визначає, у який спосіб було здійснено виробництво певного виробу.

Форма цього документа визначена в Інструкції про застосування і зберігання бланків документів суворого обліку "Експортний сертифікат якості" номер шістсот двадцять дев’ять дріб десять дев’яносто один від  третього жовтня дві тисячі третього року.

Бланки експортного сертифіката якості форми номер СЯ-2 оформлюються у 3-х примірниках, які мають одну серію та номер. Один примірник вручається підрозділу митного органу, який проводить митний контроль. Другий – особі, що одержує такий брухт. На вимогу такого одержувача, цей сертифікат заповнюється англійською мовою на інші стороні. Третій – підприємство, що здійснює такі операції. Залишає в себе.

Реквізити:

  1. Назва та місцезнаходження металургійного підприємства, серія та номер ліцензії,

ідентифікаційний код відповідно до ЄДРПОУ;

  1. Дата, номер сертифіката якості;
  2. Назва товару та його вид відповідно до Класифікатора, тип, марка та номер стандарту, номер транспорту та його вид;
  3. Завантаження транспортного засобу, атестація лабораторії, показник якості металу в брухті, висновок лабораторії щодо товару;
  4. Підпис, прізвище керівника підприємства та підпис, прізвище керівника лабораторії.
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію