Скачати:
Дозвіл на право здійснення любительського і спортивного рибальства за умов спеціального використання водних живих ресурсів

Любительське рибальство  -  вилов   водних   біоресурсів  задля задоволення  потреб  за допомогою знарядь  вилову, що дозволяються згідно із правилами любительської і спортивної рибалки.

Спортивна рибалка   -   вид  любительської рибалки, в якій встановлюються певні правила, відповідно до яких проводяться спортивні змагання або кваліфікаційні нормативи.

Органи рибоохорони (Укрдержрибгосп) видають дозвіл, який надає право здійснювати любительське і спортивне рибальство  на водоймах, що визначені спеціально для цієї мети.

Форма дозволу затверджена Наказом Укрдержрибгоспу від п’ятнадцятого лютого тисяча дев’ятсот дев’яносто дев’ятого номер дев’ятнадцять.

Бланки  дозволів  виготовлені  друкарським  способом, повинні бути пронумеровані і є бланками суворої звітності.

Дозвіл є дійсним за умови надання документу, який посвідчує особу

Плата за надання дозволів узгоджується Укрдержрибгоспом із Мінфіном.

Здійснення оплати за спеціальне використовування  водних  біоресурсів  фізичними особами проводиться  одночасно сплатою за дозвіл до банку чи до каси бухгалтерії  Укрдержрибгоспу на спеціальний рахунок.

Органи Укрдержрибгоспу ведуть журнал обліку, зразок якого встановлений, з пронумерованими і прошнурованими аркушами,  скріпленою  печаткою .

Норма добового вилову  риби  за  видами  встановлена органом Укрдержрибгоспу за місцем, де такий  дозвіл було видано, враховуючи також і видове   співвідношення   риб,   які   є  об'єктом любительського   риболовства,   та   тих,   які   найчастіше водяться на зазначеній території в срок, який зазначається у відповідному рядку дозволу.

Добова  норма  вилову  риби  за   вагою   встановлюється уповноваженим  органом  за  місцем  видачі  дозволу  відповідно до Правил, що регулюють любительську і спортивну рибалку.

Сама форма дозволу складається з таких обов’язкових реквізитів, як найменування органу, який надав дозвіл, ПІБ особи, якій було надано дозвіл, місце (водойма тощо), де такій особі дозволено рибальство,  строк дії дозволу, ПІБ посадової особи, яка здійснила оформлення і видачу дозволу та штамп органу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію