№ 377
Скачати:
Довідка-certificate про здійснення обміну валюти. Форма № 377

Форма довідки-certificate про здійснення обміну валюти  (далі – Форма № 377), затверджена Постановою Національного банку України від 12 грудня 2002 року № 502 (далі – Постанова № 502).

Дана довідка за Формою № 377 видається суб'єктами уповноваженими на провадження валютно-обмінних операцій при купівлі іноземної валюти у фізичних осіб-нерезидентів.

Форма № 377 заповнюється двома мовами – англійською і українською та у двох примірниках ( один залишається у нерезидента, а інший - у суб'єкта, який уповноважений на проведення обміну валюти).

Видається довідка фізичній особі-нерезиденту задля можливості доказування факту здійснення операції з обміну іноземної валюти на гривню.

Як зазначено у Постанові № 502, всі реквізити Форми № 377 є обов'язковими до заповнення, а виправлення у ній не допускаються взагалі.

Так, Форма № 377 передбачає відображення у ній інформації щодо валюти яка обмінюється на гривню, суми виданої готівкою гривні, а також, проставляється прізвище, ім'я та по батькові нерезидента, його громадянство та підпис. Касир суб'єкта, який уповноважений на здійснення обміну валют проставляє власний підпис та штамп. У разі здійснення зворотного обміну невикористаної гривні вказується її сума та сума виданої натомість іноземної валюти.

Окрім того, варто зазначити, що можливість здійснення зворотного обміну невикористаної гривні залишається у нерезидента лише за умов наявності у нього такої довідки в якій і вказується сума невикористаної гривні.

Бланки за формою №377 - це бланки суворої звітності і замовляються вони відповідними уповноваженими на здійснення валютно-обмінних операцій суб'єктами самостійно у суб'єктів, які мають ліцензії на виготовлення таких бланків.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію