Скачати:
Довідка про надходження екологічно чистого молока власного виробництва для виготовлення продуктів дитячого харчування на молочній основі

Для виробництва екологічно чистого молока, що використовується у виготовленні продуктів дитячого харчування на молочній основі, за рахунок коштів державного бюджету відповідні особи – виробники такого молока, мають право на дотації. Такі кошти видаються на безповоротній основі без зазначення цільового використання та слугують для підтримки цін на окремі види товарів, покриття витрат.

Рішення про дотаціювання таких виробників приймається спеціально створеною комісією, уповноваженою на контроль за забезпеченням ефективного використання коштів державного бюджету за вказаним напрямком. Комісія визначає ефективність цільового використання коштів на підставі документів, що подаються молокопереробними підприємствами, до яких, зокрема, відноситься довідка про надходження екологічно чистого молока власного виробництва для виготовлення продуктів дитячого харчування на молочній основі, форма якої затверджена наказом Міністерства аграрної політики України від 13.03.2008 № 143.

Довідка складається відповідним молокопереробним підприємством, що отримує чи претендує на отримання бюджетних дотацій, та подається уповноваженій комісії щомісяця.

Довідка не нумерується. На початку зазначається тільки найменування підприємства та звітній період, за який довідка складена.

Після зазначення порядкового номера, вносяться дані про кількість одержаного екологічно чистого молока для виготовлення продуктів дитячого харчування на молочній основі. Вага вказується в тонах наростаючим підсумком з початку року – в розрізі за звітний місяць та загалом з початку року.

В наступному рядку зазначається інформація щодо обсягів виробництва продуктів дитячого харчування на молочній основі відповідно до статистичної звітності, підприємства. Дані також вносяться наростаючим підсумком з початку року, обсяги визначаються в тонах.

Оформлена довідка про надходження екологічно чистого молока власного виробництва для виготовлення продуктів дитячого харчування на молочній основі підписується керівником та головним бухгалтером молокопереробного підприємства із зазначенням їх прізвищ, імен, по батькові, та завіряється печаткою такого підприємства. В лівому нижньому куті довідки проставляється дата її складення. 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію