Скачати:
Довідка про внесення місця зберігання до Єдиного державного реєстру

До єдиного державного реєстру місць зберігання вносяться наступні законодавчо визначена інформація: щодо серії, номеру та дати видачі довідки про внесення місця зберігання спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів (надалі – Довідка).

Такий Документ подається до Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної фіскальної служби України або до її територіальних підрозділів.

Документ про місце зберігання спирту видається протягом п’яти днів, місце зберігання алкогольних напоїв, тютюнових виробів – протягом семи днів.

Такий документ є бланком суворої звітності і виготовляється він на особливому папері для забезпечення захисту від фальсифікації. Фіскали, які видали Довідку зобов’язаний вести журнал обліку видачі таких документів. Довідка оформлюється уповноваженою особою контролюючого органу і підписується керівником або заступником керівника, і посвідчується печаткою такого органу. Записи робляться комп’ютером. В разі виявлення помилки в Довідці, такий документ вважається недійсним, адже в ньому не допускається виправлення помилок.

В Довідці зазначається серія та її номер. Далі кому видається і повні реквізити такого суб’єкта господарювання за допомогою яких  його можна було ідентифікувати. Далі зазначається вид товару, наприклад, спирт, алкогольні напої, тютюнові вироби, місце їх зберігання та загальна площа. У випадку невідповідності місця зберігання фактичному місці знаходження продукції, орган ДФС може відмовити у видачі такої Довідки.

Обов’язково такий документ має бути керівником або заступником керівника органу, який видав такий документ.

Такий документ має зберігатися платником податків у спеціальному захищеному місці, пред’являється вона тільки в окремих випадках посадовим особам контролюючого органу у разі проведення податкової перевірки.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію