Скачати:
Довідка з реєстру документів дозвільного характеру

Довідка з реєстру документів дозвільного характеру (надалі – Довідка) видається дозвільними органами, інформація, що міститься у відповідних державних реєстрах є відкритою.

Довідка має законодавчо встановлені формати та вимоги. Так, наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від дев’ятого листопада дві тисячі шостого року № 101 затверджено вимоги, форму, а також технічні характеристики такої Довідки. Зверху такого документу обов’язково має міститися Держаний Герб України.

Бланк такої Довідки виготовляється за форматом 210х297 мм, такий бланк є документом суворої звітності, видається він на запит відповідної юридичної чи фізичної особи, яка має намір отримати інформацію, що міститься у відповідних державних реєстрах. Якщо запит робиться уповноваженої особою, зазначається відомості про таку особу та документ на підставі якого вона діє.

В такій Довідці зазначається дані за допомогою яких можна ідентифікувати фізичну чи юридичну особу, яка звертається із відповідним запитом про отримання інформації з реєстру. Вказується строк станом на який видано довідку. Також зазначаються показники пошуку з реєстру документів дозвільного характеру.

Вкінці документу зазначається ініціали адміністратора який видає довідку та його підпис.

Серед основних технічних характеристик паперу, можна визначити наступне:

  • Маса такого бланку має бути в межах 80-90г-1 кв. м.;
  • Флуоресценція не повинна бути більшою 3%;
  • Обов’язково мають бути захисні волокна;
  • Хімічний захист;
  • Двоступеневий водяний знак (він має являти сполучення елементів, що схожі на розірвану літеру S, які змішані між собою. Повторення цих елементів має створювати фоновий малюнок паперу, а також мають чергуватися в горизонтальному та вертикальному напрямі);
  • Білість документу має бути не меншою 80%;
  • Колір лицьового боку має бути світло-бузковий, зворотний – охристий
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію