Скачати:
Денний забірний лист

Форма денного забірного листа передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер десять до пункту 2.2 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом.

Якщо роздавальня відділена від місця, де здійснюється основне виробництво продукції, листи використовуються для оформлення відпуску готових кулінарних виробів у буфети, роздрібну торгівельну мережу.

Бланки денних забірних листів виписуються і нумеруються кожного дня бухгалтерією та видаються за особистим підписом у відведеному журналі кожній особі, що несе матеріальну відповідальність, у кількості двох екземплярів.

Обидва екземпляри денного забірного листа здаються до бухгалтерії: перший – із примірниками накладних і товарним звітом здаються особам, на яких покладено матеріальну відповідальність, другий – разом із звітом, в якому відображений рух продуктів по кухні передається до бухгалтерії завідувачем виробництва.

Номер денного забірного листа вписується також у прибутковому ордері за яким здається виручка до каси закладу (підприємства) після реалізації першої партії виробів.

Бланк листа складається із заголовної частини та частини бланку, що оформлена вигляді таблиці.

Заголовна частина містить:

-назву закладу (підприємства);

-ПІБ керівника закладу (підприємства) і головного бухгалтера;

-назву документу (денний забірний лист, його номер та дату складення листа;

-Код за ЗКУД.

Сегмент бланку, що представлений у вигляді таблиці відображає інформацію про рух виробів, зокрема наводяться дані про найменування виробів, їх ціну та одиницю виміру, в окремій частині таблиці робиться погодинна вказівка на час, коли вироби були відпущені. Окремо вказується кількість поверненого, зазначається код виробів та одиниці виміру. У завершальній частині таблиці робляться підсумки відпущеного протягом дня. Під таблицею відведено місце для зазначення про кількість та вартість відпущених за день виробів.

Денний забірний лист підлягає підписанню особою, що відпустила вироби, а також особою, що їх прийняла. Зазначений документ також завіряється підписом особи, що уповноважена на його перевірку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію