№ 3-г
Скачати:
Візитна картка (Форма № 3-г)

https://text.ru/antiplagiat/57b425d89004d

Візитна картка проживаючого за формою № 3-г (далі – Форма № 3-г) затверджена Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13.10.2000 року № 230 (далі – Наказ № 230).

Наказ № 230 поширює свою дію безпосередньо на впорядкування документообігу при наданні послуг у ДП «Укркомунобслуговування», однак, пунктом 2 Наказу № 230 також зазначено, що затверджені цим Наказом форми можуть також використовуватись і іншими готельними підприємствами, а їх форма власності, при цьому,не має будь-якого значення.

Форма № 3-г заповнюється  та видається проживаючому під час здійснення його реєстрації. Саме візитна картка дає право гостю на отримання ключа від номера до якого він заселяється та на отримання обслуговування з боку служб готелю. Заповнюється Форма № 3-г на підставі відомостей Форми № 1-г (якщо до готелю заселяється громадянин України), або на підставі Форми № 2-г (якщо проживаючий – іноземець). Складається Форма № 3-г шляхом її заповнення двома мовами – англійською та українською.

Обов’язкового до неї вносяться відомості про прізвище проживаючого, номеру кімнати, до якої він заселяється та терміну його перебування у готелі, однак, за готелем залишається право на внесення до Форми № 3-г і інших додаткових реквізитів.

Окрім того, у Формі № 3-г також відображаються відомості щодо назви готельного комплексу, який видає візитну картку, його коду ЄДРПОУ та коду за Державним класифікатором управлінської документації.

Форма № 3-г заповнюється одночасно з заповненням Форм №1-г (якщо до готелю заселяється українець)  або № 2-г (якщо в готель поселяється іноземець) та № 4-г (рахунком, що виписується у двох екземплярах за послуги, що надаються готелем).

Дизайн Форми № 3-г визначається самостійно самим готелем з врахуванням особистого стилю готелю.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію