Скачати:
Вкладиш (Додаток 3 до пункту 13 Інструкції про порядок зберігання, видачі (приймання) вогнепальної зброї та боєприпасів до неї персоналу підрозділів цивільної охорони Державної служби охорони при МВС України)

Працівникам цивільної охорони Державної служби охорони (ДСО) при МВС України видається зброя та боєприпаси для виконання ними своїх обов’язків. Разом з видачею засобів озброєння та амуніції, таким особам видають вкладиш. Вкладишом є документ, який дозволяє охоронцю носити такі речі. Без нього, або якщо строк його дії закінчився, це заборонено навіть якщо у такої особи наявне з собою посвідчення. 

Форма цього документа затверджена додатком три до пункту тринадцять Інструкції про порядок зберігання, видачі (приймання) вогнепальної зброї та боєприпасів до неї персоналу підрозділів цивільної охорони Державної Служби охорони при МВС України номер тисяча чотириста тридцять від двадцять п’ятого листопада дві тисячі четвертого року. 

Їх заповнюють особи, відповідальні за збереження та видачу зброї та амуніції, свій підпис повинен поставити керівник підрозділу, і на такому вкладиші ставиться гербова печатка. Ті бланки вкладишів, яких вже заповнили, треба зареєструвати у відповідній книзі реєстрації таких бланків. Після виконання своїх обов’язків, передбачених їх службою, зброя працівниками повинна бути здана до чергових частин МВС. Ці вкладиші повинні зберігатись разом з вогнепальною зброєю та амуніцією в чергових частинах МВС. Коли працівник ДСО здає зброю, він повинен здати разом з нею і цей вкладиш. В замін йому видають замінник такого вкладиша, щоб потім він міг на наступний раз пред’явити його та забрати зброю для виконання своїх службових обов’язків. Особа, що  приймає зброю та амуніцію до неї повинна перевірити наявність всіх одиниць, а також їх стан і так далі.

Цей документ має два боки: лицьовий та зворотній. На лицьовому вписується номер вкладиша та до номера якого посвідчення він був виданий; ПІБ кому виданий; посада та назва підрозділу ДСО України, в якому працює особа, якій видають такий документ; зазначається вид та номер вогнепальної зброї та амуніції, яку дозволяється носити особі, якій видається цей документ, з собою; підпис начальника ДСО України. На іншому боці вписується така інформація: термін, протягом якого діє дозвіл на носіння з собою відповідних об’єктів, що зазначені на лицьовому боці; вид діяльності з охорони, що здійснює така особа, якій оформлюють такий документ; територія, на якій цей дозвіл діє; зазначаються контактні телефони начальника підрозділу ДСО, чергової частини ДСО, чергової частини ОВС. 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію