Скачати:
Відомість про закупівлю молока

Відомість про закупівлю молока складається молокопереробним підприємством (молокоприймальним пунктом) за місяць в розрізі кожного сільськогосподарського підприємства, в якого протягом звітного місяця закупалось молоко. Така відомість відноситься до первинних документів бухгалтерського обліку підприємства.

Умовно відомість про закупівлю молока складається з трьох частин:

В першій вказуються загальні відомості про сільськогосподарське підприємство, в якого закупалось молоко, його місцезнаходження та приналежність до зони діяльності певної сільської ради, а також зазначається звітній період, за який така відомість складається (місяць та рік).

В другій частині зазначаються відомості про кількісні та якісні характеристики молока, прийнятого за відповідними товарними накладними. Так, в першій графі зазначаються реквізити спеціалізованої товарної накладної форми № 1-ТН (МС), а далі у графи даного рядка вноситься інформація про характеристики молока, згідно накладної, -  вага в кілограмах (натуральна та базисна жирність), процентний вміст білків, жирів, сухих речовин, кислотність, ступінь чистоти, густина, температура, результати бактеріологічних досліджень, а також ґатунок (екстра, вищий, І, ІІ, неґатункове молоко).

Третя частина, яка є логічним продовженням другої (нумерація граф не переривається) містить інформацію про вартісні характеристики закупленого молока, а також розрахунок ціни як за визначену одиницю (кілограм), так і за окремі складові молока – в таких графах зазначаються цінові показники (в гривнях) наступних якісних характеристик, розрахованих на 1 кілограм молока: співвідношення вартості жирів та білків, вартість фактичного вмісту жирів та білків. Також зазначаються суми надбавок за молоко, залежно від його ґатунку (екстра/вищого ґатунку до ціни першого ґатунку), суми знижок, закупівельні з урахуванням надбавок за ґатунками та договірні ціни за неґатункове молоко (за кілограм) та загальна сума в гривнях щодо кожної окремої закупівлі згідно даних накладної.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію