Скачати:
Вимога до комори

Комора призначена для  зберігання харчових продуктів і товарів закладами (підприємствами) громадського харчування до їх використання у виробництві. Товари та продовольча сировина, що зберігаються у коморі, передаються згодом на кухню закладів громадського харчування для приготування страв, що передбачені складеним планом-меню. Сировина у коморі повинна обліковуватися. Метою такого обліку є систематичне  документування процесу руху сировини, проведення  обліку, подання звітності особами, що несуть за це матеріальну відповідальність шляхом їх звітування перед бухгалтерією.

Товари і продовольчу сировину у закладах (підприємствах громадського харчування) оприбутковують за кількістю і вартістю за такими документами як,наприклад,накладна на відпуск товарів з комори, товарно-транспорті накладні тощо.

Форма вимоги до комори передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер чотири до пункту 2.2 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом.

Форма  бланку вимоги до комори складається із двох частин: заголовної і сегменту бланку, що оформлений у вигляді таблиці.

У заголовній частині зазначається такі відомості як:

-найменування закладу (підприємства) громадського харчування;

-назва документу (вимога до комори) та дата її складання;

-Код за ЗКУД;

-найменування структурного підрозділу, до якого відпускаються товари чи необхідна продовольча сировина;

-ПІБ матеріально відповідальної особи.

У сегменті вимоги до комори, що представлений у вигляді таблиці зазначаються відомості про найменування товару, його кількість та одиниці виміру такого товару, що зазначаються окремими стовпцями. Таблиця завершується підсумованими відомостями за даними інформації, поданої у стовпцях.

Вимога до комор підлягає підпису завідувачем виробництва та особою, що дозволила відпуск товарів чи продовольчої сировини з комори. Найчастіше такою особою виступає керівник закладу (підприємства) громадського харчування.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію