Скачати:
Атестат (каменів)

Атестація алмазів проводиться щодо кожної окремої торгової партії або її частини, а також щодо одного власної та одного торговельного найменування однакового походження й призначення, суб'єктами господарювання самостійно або за відповідним договором Державним гемологічним центром України.

Атестації підлягає будь-яке природне дорогоцінне каміння, крім того, що буде використане у подрібненому вигляді. Атестат на партію таких каменів складається особою з відповідною кваліфікацію експерта-гемолога на аркуші формату А4, форма якого затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2007 № 615 (додаток 2), у двох ідентичних примірниках, перший з яких залишається в постачальника, а другий, що виконує роль супровідного документу, – одержувачу. Строк зберігання такого атестату становить 3 роки для кожної із сторін.

На початку документа зазначаються реквізити сторін (постачальника та отримувача) – найменування або прізвища, імена та по батькові і їх місцезнаходження.

Після проставлення номера Атестата зазначається характеристика каменів, їх назви, стан оброблення, засоби пакування та кількість місць.

При заповненні граф таблиці відомості щодо якості, кількості та інших показників вказуються у відповідності до вимог, встановлених технічними регламентами та/або умовами:

  • Для визначення номеру пакету (форми упаковки), використовуються облікові відомості постачальника;
  • Розмірність каменів визначається у співвідношенні їх одиниць (штук) до одного карату; вагова група - належним відрізком їх маси в каратах.
  • Вид огранки зазначається за відповідним регістром, якому відповідає назва такої огранки та кількість граней.
  • Колір та чистота також позначаються відповідними кодами за встановленими регістрами;
  • Додаткові індекси використовують для означення інших характеристик дорогоцінного каміння, що пов’язані з їх якісними характеристиками, із подальшим їх розшифруванням у полі для коментарів;
  • Кількість (загальна та в розрізі кожної окремої упаковки) зазначається у штуках.
  • Загальна маса (сумарна та в розрізі кожної окремої упаковки) вказується в каратах з точністю до однієї сотої карата.

В графі НД вказується використана при атестації каменів нормативна документація (техрегламенти).

При заповненні графи «Декларація походження» зазначаються відомості про місце придбання атестованої партії каменів та реквізити документів, згідно яких їх було придбано.

Атестат підписується відповідальною за атестацію особою із зазначенням її прізвища та ініціалів, а у разі залучення Державного гемологічного центру України вказуються реквізити відповідного експертного висновку.

Також атестат підписується керівником підприємства-постачальника, засвідчується печаткою та датується.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію