Скачати:
Атестат (алмазів) 

Атестація алмазів проводиться щодо кожної окремої торгової партії суб'єктами господарювання самостійно або за відповідним договором Державним гемологічним центром України.

Атестат на партію алмазів, як оброблених так і необроблених, складається особою з відповідною кваліфікацію експерта-гемолога на спеціальному бланку, форма якого затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2007 № 615 (додаток 1), у двох ідентичних примірниках, перший з яких залишається в постачальника, а другий, що виконує роль супровідного документу, – одержувачу. Строк зберігання такого атестату становить 3 роки для кожної із сторін.

На початку документа зазначаються реквізити сторін (постачальника та отримувача) – найменування або прізвища, імена та по батькові і їх місцезнаходження.

Після проставлення номера Атестата зазначається характеристика алмазів, стан оброблення та засоби пакування та кількість місць.

При заповненні граф таблиці відомості щодо якості, кількості та інших показників вказуються у відповідності до вимог, встановлених технічними регламентами та/або умовами:

  • Для визначення номеру пакету (форми упаковки), використовуються облікові відомості постачальника;
  • Розмірність алмазів визначається у співвідношенні їх одиниць (штук) до одного карату; вагова група - належним відрізком їх маси в каратах.
  • Вид огранки зазначається за відповідним регістром, якому відповідає назва такої огранки та кількість граней.
  • Колір та чистота також позначаються відповідними кодами за встановленими регістрами;
  • Додаткові індекси використовують для означення інших характеристик алмазів, що пов’язані з якістю огранки із подальшим їх розшифруванням у полі для коментарів;
  • Кількість алмазів (загальна та в розрізі кожної окремої упаковки) зазначається у штуках.
  • Загальна маса (сумарна та в розрізі кожної окремої упаковки) вказується в каратах з точністю до однієї сотої карата.

В графі НД вказується використана при атестації алмазів нормативна документація (техрегламенти).

Для визначення/підтвердження походження алмазів, що атестуються, з трьох перелічених у графі «Декларація походження» варіантів обирається один шляхом проставлення позначки у відповідному полі.

Атестат підписується відповідальною за атестацію особою із зазначенням її прізвища та ініціалів, а у разі залучення Державного гемологічного центру України вказуються реквізити відповідного експертного висновку.

Також атестат підписується керівником підприємства-постачальника, засвідчується печаткою та датується.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію