№ 1-г
Скачати:
Анкета проживаючого (Форма № 1-г)

https://text.ru/antiplagiat/57b413193fec3

Анкету проживаючого за формою № 1-г (далі – Форма № 1-г) затверджено Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики від 13.10.2000 року № 230 (далі – Наказ № 230).

Наказ № 230 поширює свою дію безпосередньо на впорядкування документообігу при наданні послуг у ДП «Укркомунобслуговування», однак, пунктом 2 Наказу № 230 також зазначено, що затверджені цим Наказом форми можуть також використовуватись і іншими готельними підприємствами, а їх форма власності, при цьому,не має будь-якого значення.

Так, до  Форми № 1-г вносяться такі відомості щодо готельних комплексів: їх найменування та коди ЄДРПОУ, а також, коди за ДКУД, назви готелю, номерів кімнат в які поселяються особи та дати прибуття до готолею та вибуття з нього.

Щодо проживаючого, в анкеті вказується його прізвище, ім'я та по батькові, дата народження, паспортні дані, адреса проживання, а також, місце прибуття/вибуття.

Внизу проживаючим проставляється власний підпис.

Форма № 1-г зберігається готелем строком всього періоду проживання особи в готелі та одного місяця з моменту її виселення, після чого, передається до архіву та зберігається в ньому ще протягом року.

Варто зазначити, що форма може бути доповнена і іншими реквізитами, які визначатимуться кожним окремим готелем самостійно.

Після проведення реєстрації проживаючого для нього, на основі форми № 1-г, оформлюється візитна  картка за формою № 3-г та рахунок на оплату послуг, що надаються готелем, за формою № 4-г. Якщо ж до готелю прибуває іноземний громадян, то замість Форми №1-г заповнюється реєстраційна картка за формою №2-г двома мовами – англійською та українською.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію