Скачати:
Акт про фактичний обсяг робіт та витрат у хмелярстві

Суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, що здійснюють свою діяльність у сфері хмелярства, можуть отримувати бюджетні кошти, передбачені у держбюджеті за програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними», задля компенсації витрат, понесених у поточному бюджетному році.

Задля отримання такої компенсації підприємства, що займаються хмелярством, щомісяця подають уповноваженому органу відповідні документи на підтвердження понесених витрат у даній галузі, одним з яких є Акт про фактичний обсяг робіт та витрат у хмелярстві, форма якого затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.04.2011 року № 152.

Акт, складений підприємством, підлягає затвердженню головою відповідної районної комісії за його місцезнаходженням. Віза затвердження (розташована у верхньому правому куті акту) засвідчується відбитком печатки. Акт про фактичний обсяг робіт та витрат у хмелярстві складається станом на відповідний місяць року, про що в ньому зазначається.

Акт складається з семи розділів, дані яких в сукупності відповідають напрямку діяльності, за яким здійснюється компенсація за рахунок коштів бюджету в порядку, визначеному постановою Кабміну від 15.07.2005 № 587.

До першого розділу «Підготовка ґрунту та посадка» вносяться відомості про культури та схеми їх посадки; площу підготовки ґрунту та посадки (в гектарах), а також про суму понесених витрат з підготовки ґрунту та посадки, в т. ч. вартість саджанців, та обсяг компенсації робіт (в т. ч. вартість саджанців), виходячи з нормативу витрат.

Слід зазначити, що всі вартісні показники в акті зазначаються в тисячах гривень, без врахування ПДВ. Всі дані, що піддаються обчисленню та зазначаються в розділах 1-6 Акту про фактичний обсяг робіт та витрат у хмелярстві, сумуються та підсумок вноситься у колонку «Разом» в кінці кожного розділу.

В другому розділі «Догляд за молодими насадженнями» зазначаються відомості про культуру, схему посадки, площу таких насаджень у гектарах, а також фактично понесені витрати щодо догляду за ними та обсяг компенсації таких робіт.

Третій розділ «Догляд за плодоносними насадженнями» містить інформацію, аналогічну зазначеній у другому розділі акту, тільки щодо плодоносних насаджень.

До четвертого розділу Акту про фактичний обсяг робіт та витрат у хмелярстві вноситься інформація про спорудження шпалери в розрізі виду робіт, ширини міжрядь, площі у гектарах, де проводилися зазначені роботи із спорудження шпалер, із зазначенням номеру хмелешпалери, а також фактично понесені витрати на їх спорудження та обсяг компенсації робіт, виходячи з нормативу витрат.

У п’ятому розділі вказуються відомості про придбання, ремонт та реконструкція спеціальних хмелезнарядь, механізмів та обладнання, із зазначенням їх назви (марки) та фактично понесених витрат та обсягів компенсації.

В шостому розділі дані про проектні роботи, їх площу, витрати та обсяги компенсації вносяться за категоріями щодо закладки нових хмільників, а також щодо будівництва хмелешпалер, в т. ч. їх нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту.

До сьомого розділу Акту про фактичний обсяг робіт та витрат у хмелярстві вноситься інформація про загальні підсумовані дані щодо фактично понесених витрат за звітний період та попередній обсяг компенсації у тисячах гривень.

Складений акт підписується керівником та головним бухгалтером підприємства та звіряється печаткою.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію