Скачати:
Акт про реалізацію і відпуск виробів кухні

Форма акту про реалізацію і відпуск виробів кухні передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер вісім до пункту 2.2 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом.

Такий документ використовується у закладах, де форма розрахунків надає можливість отримати відомості про відпущені страви і напої за кількістю, найменуванням позицій, вартістю таких кулінарних виробів. Заповнення бланків актів про реалізацію і відпуск виробів кухні здійснюється з метою ведення первинного обліку.

Форма акту про реалізацію і відпуск виробів кухні містить заголовну частину і сегмент, де інформація згрупована у вигляді таблиці.

В заголовній частині зазначається:

-назва закладу (підприємства);

-назва документу (акт про реалізацію і відпуск виробів кухні), його номер, дата складання вказаного акту;

-Код за ЗКУД;

-склад комісії, якою даний акт було затверджено (із вказівкою ПІБ та посад членів комісії);

Сегмент бланку, представлений у вигляді таблиці містить такі дані як:

-номер калькуляційної картки;

-найменування готових виробів;

-ціну продажу страв, виражену у гривнях.

Наступна частина таблиці містить згруповану інформацію про реалізацію і відпуск продукції за продажними цінами. Окремі колонки містять інформацію про реалізацію продукції структурним підрозділом (із зазначенням кількості та суми реалізованого), окремо зазначається кількість та сума реалізованого за готівковий розрахунок, окремо ціна та сума реалізованого за обліковими цінами виробництва. Також передбачено підбиття підсумків у розрізі ціни та суми. Вкінці зазначають підсумкове узагальнення.

Під таблицею наводиться інформація довідкового характеру про спеції, що були додані до страв та їх вартість. Передбачена можливість зазначенням кількості накладних та забірних листів, що додаються, якщо такі складалися. Зазначається підсумкова інформація про виручку каси. Акт підлягає завіренню підписами касира, завідувача виробництва і марочниці. Після перевірки даний акт підписує також особа, що уповноважена на його перевірку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію