Скачати:
Акт про продаж і відпуск виробів кухні

Форма акту про продаж і відпуск виробів кухні передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер дев’ять до пункту 2.2 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом.

Даний документ використовується, якщо форма розрахунків із відвідувачами кафе, ресторанів чи інших закладів не дозволяє отримати точні дані про реалізацію кулінарних виробів за найменуваннями, кількістю таких виробів та їх вартістю, наприклад, у разі запровадження форми самообслуговування «шведський стіл». Форма акту складається із заголовної частини та відомостей у формі двох таблиць.

В заголовній частині зазначається:

-назва закладу;

- затвердження керівником закладу із зазначенням дати затвердження;

-назва документу (акт про продаж і відпуск виробів кухні), дата складання вказаного Документу;

-Код за ЗКУД.

Перша таблиця бланку містить інформацію про те, кому було відпущено (продано) кулінарні вироби. Окремо зазначається інформація про продажі за готівковим розрахунком страв, порціонних страв і обідів додому із узагальнюючим підсумком. Окремо вказується про відпуск працівникам закладу (підприємства) за вартістю сировинного набору та про реалізацію у філіали та буфети (окремо по категоріям націнки). По зазначених позиціях наводяться дані про суми відпуску (продажу) за цінами продажу та за обліковими цінами виробництва. Під таблицею вказується інформація довідкового характеру про вміст спецій та солі у стравах, що були витрачені для їх приготування, та про їх вартість. Під таблицею також зазначається сума готівкової виручки. Зазначена частина бланку підлягає підписанню бухгалтером, касиром та завідувачем виробництва. Другий табличний сегмент бланку представлений у вигляді «Довідки про відпуск страв», в якій подана інформація про кількість виробів кухні за найменуванням із розподіленням страв на перші, другі, треті страви і холодні закуски. Зазначена частина бланку акту підписується завідувачем виробництва та марочницею.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію