Скачати:
Акт про передачу товарів і тари під час зміни матеріально відповідальної особи

У сфері харчування населення товари реалізуються через роздрібну торговельну мережу, магазини виробів кулінарії та буфети. У разі роботи таких закладів по змінах товари передаються від однієї до іншої матеріально відповідальної особи. Така передача оформлюється аналізованим документом.

Форма акту передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер чотирнадцять до пункту 2.3 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом.

Вказаний акт формується  у кількості  трьох екземплярів. Один із екземплярів залишається в особи, що несе матеріальну відповідальність, що передала товари, другий – у особи, що їх приймає і третій повинен бути зданим до бухгалтерії із доданим до нього товарним звітом.

Даний акт, у якому фіксується передача тари й товарів при змінній роботі осіб, що несуть матеріальну відповідальність, заповнюється з метою підтвердження факту передання товарів й тари при зміні роботи осіб, на яких покладена матеріальна відповідальність, у різноманітних закладах харчування населення.

Бланк акту містить заголовну частину і відомості, оформлені у вигляді таблиці.

У заголовній частині зазначаються:

-назва закладу (підприємства);

-назва документу, його номер;

-Код за ЗКУД;

-назва структурного підрозділу підприємства, у якому відбувається зміна матеріально відповідальної особи;

-дата, на яку складено акт;

-ПІБ матеріально відповідальної особи, що передає товари й тару;

-ПІБ матеріально відповідальної особи, що приймає товари й тару.

У табличному сегменті бланку деталізується інформація про товар, що передається, а саме зазначається його порядковий номер, найменування, одиниця виміру, кількість, ціна та сума товару чи тари.

Акт підлягає завіренню підписами осіб, що передавали та одержували товари та тару. Також акт підписує представник адміністрації закладу (підприємства).

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію