Скачати:
Акт на розбирання м'яса на крупнокускові напівфабрикати

Кулінарне розбирання туш м’яса повинне завершуватися виходом крупнокускових м’ясних напівфабрикатів згідно з передбаченими нормами виходу. З метою здійснення контролю за виконанням цих норм матеріально відповідальні особи здійснюють складання акту на розбирання м'яса на крупнокускові напівфабрикати.

Форма вказаного документу передбачена Наказом Міністерства економіки України номер сто п’ятдесят сім від сімнадцятого червня дві тисячі третього року та міститься у додатку номер сімнадцять до пункту 2.5 Методичних рекомендацій, що затверджені зазначеним наказом.

До вказаного акту долучаються документи згідно з якими здійснюється передача таких м’ясних напівфабрикатів в комори чи до цехів, де здійснюється виробництво порційних, а також дрібнокускових напівфабрикатів, якщо ж останні виробляються в основному цеху, то в акті зазначається яка кількість сировини передається для їх виготовлення відповідно до кожного різновиду розбирання.

Бланк цього аналізованого документу містить заголовну частину та сегмент бланку, що представлений у вигляді таблиці.

В заголовній частині зазначаються:

-назва закладу (підприємства);

-вказівка на затвердження акту керівником, дата затвердження;

-код, номер, дата документу;

-код операції, код підприємства, код МВО чи бригади;

-назва документу, його номер, дата складення.

У частині, що представлена у вигляді таблиці зазначають найменування м’яса-сировини, його код, витрати із зазначенням одиниць виміру, ціни, ваги та суми, вказують найменування напівфабрикатів, деталізують інформацію про вихід крупнокускових напівфабрикатів, порівнюючи їх крупнокусковий та нормативний вихід. Підсумовують таблицю зазначенням відхилення і контрольного числа. Під таблицею вказують кількість кілограмів переробленого м'яса, а також крупнокускових напівфабрикатів у кілограмах, що були вироблені. Підписують акт майстер, завідувач цеху, бухгалтер, що здійснив перевірку та представник адміністрації.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію