№ 1
Скачати:
Подорожній лист вантажного автомобіля в міжнародному сполученні (типова форма № 1 (міжнародна))

Подорожній лист вантажного автомобіля у міжнародному сполученні за формою № 1 (міжнародна) (далі – форма № 1) було затверджено Наказом Міністерства транспорту України та Міністерства статистики України Про затвердження типових форм первинного обліку роботи вантажного автомобіля від 29.12.1995 року № 488/346 (далі – Наказ № 488/346), який на сьогоднішній день втратив чинність згідно до Наказу Міністерства інфраструктури України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 10.12.2013 року № 1005/1454.

Форма № 1 була дійсна лишеу разі пред’явлення особою власного посвідчення водія.

У саму ж форму № 1 вносились відомості щодо показників спідометра авомобіля на момент виїзду та повернення до гаража. Дата та час виїзду з гаража та повернення до нього. Прізвище, ім’я та по ботькові водія, а також номер його посвідчення водія. Щодо автомобіля  вказувались його марка та шифр марки, гаражний номер та номерний знак, а також, номер колони. Також відображалась інформація щодо маршруту руху. У таблиці в якій відображалось завдання водієві відображалась інформація щодо місця взяття і доставки вантажу, найменування та кількість вантажу, а також, відстань між місцем взяття і місцем доставки вантажу.

Інформація щодо виконання водієм його завдання відображалась на зворотному боці форми № 1 і вказувалась самим водієм на підставі даних товарно-транспортних накладних. Також, на зворотному боці форми № 1 вказувався час простою автотранспорту, інформація щодо пробігу та обсягу перевезеної продукції. Також вказувався розрахунок заробітної плати водія та інша інформація передбачена формою № 1.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію