№ 1-ТЗ
Скачати:
Талон замовника (типова форма № 1-ТЗ)

Талон замовника за формою № 1-ТЗ (далі – форма № 1-ТЗ) було затверджено Наказом Міністерства транспорту України та Міністерства статистики України Про затвердження типових форм первинного обліку роботи вантажного автомобіля від 29.12.1995 року № 488/346 (далі – Наказ № 488/346), який на сьогоднішній день втратив чинність згідно до Наказу Міністерства інфраструктури України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 10.12.2013 року № 1005/1454. Заповнювалась дана форма у разі роботи атомобіля за погодинною оплатою надаваних послуг.

Форма № 1-ТЗ складалась у двох екземплярах і до них вносились відомості щодо номера подорожнього листа та дати від якої він складений, найменування автопідприємства, марки та державного номера причепу, найменування організації - замовника, а також, прізвище, ім’я та по батькові посадової відповідальної сооби.

Також, відображалась інформація щодо часу прибуття та вибуття автомобіля та показання спідометра на час прибуття та вибуття авто.

Також вказувалась інформація про прикладені товарно-транспортні накладні та їх кількість. Автопідприємтвом заповнювалась інформація щодо тарифів та належної до оплати замовником суми (відображалась кількість оплачуваних годин, загальний пробіг автомобіля та кількість їздок). Внизу форми передбачалось місце для проставлення підпису таксувальника.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію