№ 2-ТН
Скачати:
Подорожній лист вантажного автомобіля (типова форма № 2-ТН)

Подорожній лист вантажного автомобіля за формою № 2–ТН (далі – форма № 2–ТН) було затверджено Наказом Міністерства транспорту України та Міністерства статистики України Про затвердження типових форм первинного обліку роботи вантажного автомобіля від 29.12.1995 року № 488/346 (далі – Наказ № 488/346), який на сьогоднішній день втратив чинність згідно до Наказу Міністерства інфраструктури України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 10.12.2013 року № 1005/1454.

Згідно до затвердженої типової форми № 2-ТН респонденту необхідно було вказати номер подорожного листа та дату від якої його було складено. Окрім того, необхідними для заповнення були також поля в яких вказувались марка та державний номер вантажного автомобіля, прізвище, ім’я та по батькові водія, марки та державні номери причепів до вантажівки. Також, у формі вказувались дані супроводжуючих вантажівку осіб.

У таблиці в яку вносились дані про роботу водія та автомобіля відображались відомості на момент виїзду з гаража та на момент повернення до нього. Так, вказувався час виїзду та час повернення за графіком, пробіг на момент виїзду та на момент повернення, показники спідометра автомобіля, а також, фактичний час виїзду з гаража та повернення до нього.

У таблиці в якій вказувались відомості про рух пального необхідно було відобразити марку пального, код марки, кількість виданого пального, залишок на момент виїзду та повернення та час роботи.

У таблиці, яка передбачала завдання водієві вказувалось в чиє розпорядження надається автомобіль, час прибуття та вибуття, кількість годин, місце взяття вантажу, місце доставки вантажу та найменування такого вантажу, кількість їздок з вантажем, відстань у кілометраї, а також інформація щодо перевозок (ваги у тоннах).

У таблиці в якій відображалась послідовність виконання завдання водія  вказувався намер їздок та номери прикладених товарно-транспортних накладних, кількість відпрацьованих годин та хвилин, кількість перевезених тонн, а також проставлявся підпис і печатка вантажовідправника. В свою чергу, замовником заповнювались графи в яких відображались відомості, які стосувались маршруту руху (звідки і куди).

Окрім того, необхідно було також заповнити таблицю, яка стосувалась результатів роботи автомобіля і причепів до нього.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію