№ 5-ОПП
Скачати:
Заява (для самозайнятих осіб) (Форма № 5-ОПП)

Форма заяви для взяття на облік як платників податків фізичних осіб, які займаються  професійною незалежною діяльністю (далі – Заява) встановлена у Додатку 7 до  Порядку обліку платників та зборів, що затверджений наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588.

 

Для того, щоб стати на облік, фізична особа, яка планує провадити професійну незалежну діяльність, повинна протягом десяти днів від дня реєстрації у компетентному органі, за місцем, де така особа постійно проживає, подати до фіскального органу:

  1. Копію документа, що засвідчує право на здійснення професійної незалежної діяльності (адвокатське свідоцтво, свідоцтво про реєстрації нотаріальної діяльності тощо);
  2. Заяву.

 

Аналітики, які можуть Вас зацікавити:

Як здійснюється податковий облік осіб, що мають намір здійснювати незалежну професійну діяльність?

Які наслідки неподання платником податків – самозайнятою особою документів для постановки на облік (як за основним так і за неосновним місцем обліку)?

 

Роз’яснення:

Щодо обліку осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність

Щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб доходу, який виплачується юридичною особою фізичній особі, яка провадить незалежну професійну діяльність, у разі ненадання такою фізичною особою копії довідки про взяття її на облік у контролюючому органі

 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію