Скачати:
Відомість аналітичних даних про витрати по рахунках: 94, 95, 96, 97, 98, 99 

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Регістром бухгалтерського обліку називається спеціальна таблиця визначеного формату й будови, метою застосування якої є узагальнення та систематизація інформації щодо документально оформлених господарських операцій.

Форма Відомості № 5.12 с.-г. затверджена наказом Мінагрополітики України номер триста дев’яносто від четвертого червня дві тисячі дев’ятого року.

Відомість № 5.12 с.-г. аналітичних даних про витрати по рахунках: дев’яносто чотири, дев’яносто п’ять, дев’яносто шість, дев’яносто сім, дев’яносто вісім, дев’яносто дев’ять повинна складатися щомісяця на підставі первинних документів.

Дебетові обороти по субрахунках до рахунків дев’яносто чотири, дев’яносто п’ять, дев’яносто шість, дев’яносто сім, дев’яносто вісім, дев’яносто дев’ять переносять у Зведені аналітичні дані про витрати

З використанням Відомості № 5.12 с.-г. складаються бухгалтерські довідки, які є підставою для внесення даних про кредитові обороти за рахунками дев’яносто чотири, дев’яносто п’ять, дев’яносто шість, дев’яносто сім, дев’яносто вісім, дев’яносто дев’ять в журналі-ордері № 5 Г с.-г.

Підписують регістри виконавець та головний бухгалтер, а в разі його відсутності – особа, яка відповідає на підприємстві за ведення бухобліку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію