Скачати:
Реєстр документів по реалізації готової продукції, біологічних активів (безготівкові розрахунки) 

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Регістром бухгалтерського обліку називається спеціальна таблиця визначеного формату й будови, метою застосування якої є узагальнення та систематизація інформації щодо документально оформлених господарських операцій.

Регістром бухобліку, який призначений для фіксування і узагальнення даних первинних документів по реалізації готової продукції є Реєстр документів по реалізації готової продукції, біологічних активів (безготівкові розрахунки). Форма даного реєстру затверджена наказом Мінагрополітики України номер триста дев’яносто від четвертого червня дві тисячі дев’ятого року.

В Реєстрі відображають найменування покупця або замовника продукції, кількість, вартість відправленої  продукції, а також реквізити товарно-трансртної накладної, якою  підтверджується відправлння. Також зазначають кількість та вартість продукції, прийнятої покупцем продукції, та документ, що посвідчує прийняття. Сума прийнятої продукції розбивається по сумам ціни реалізації та надбавок. Записується сума ПДВ та акцизного податку. Далі – ставиться відмітка про оплату, із зазначенням дати оплати, суми та кореспондуючого рахунку.

Нагадуємо, що облікові регістри повинні складатися щомісяця. Підписують регістри виконавець та головний бухгалтер, а в разі його відсутності – особа, яка відповідає на підприємстві за ведення бухобліку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію