Скачати:
Відомість аналітичного обліку по рахунку

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство (в тому числі сільськогосподарське) може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Відомість 5.4 с.-г.є частиною журнально-ордерної системи ведення бухгалтерського обліку сільськогосподарським підприємством. Ведеться вона для здійснення аналітичного обліку по рахунку 65. Методичні рекомендації щодо скадання відомості 5.4 с.-г. та форма даної відомості затверджені Наказом Міністерства аграрної політики України від 04 червня 2009 року № 390.

Так, у даній відомості відображаються дані юридичної особи (сільськогосподарського підприємства) – його найменування та код ЄДРПОУ. Також, вказується період за який така відомість складається.

У самій відомості відображається номер запису, інформація про зміст операції (нарахування на оплату праці, нарахування по вагітності і пологах, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, тощо), інформація про кореспондуючий рахунок та дані про обсяг обороту за місяць та загалом з початку року.

В кінці відомості вказується дата її закінчення, а виконавець та головний бухгалтер проставляють свої підписи.

Відомість 5.4 с.-г. складається юридичними особами - сільськогосподарськими підприємствами, які при здійсненні бухгалтерського обліку використовують журнально-ордерну систему.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію