Скачати:
Зведена відомість за розрахунками з робітниками та службовцями 

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство (в тому числі сільськогосподарське) може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Зведена відомість 5.3 с.-г. складається з метою здійснення контролю використання коштів фонду оплати праці та стану здійснення розрахунків  по оплаті праці з робітниками та службовцями.

Інформація до зведеної відомості вноситься на підставі показників, що відображені у розрахунково-платіжних відомостяхпрацівників, які складаються за формою № П-6 або на підставі відомостей Книги розрахунків з оплати праці. Зведена відомість складається на підприємстві за результатами кожного звітного місяця.

Сама ж відомість 5.3 с.-г. містить інформацію про загальні показники підприємства щодо сум нарахованої заробітної плати за окремими її видами, які належать або, навпаки, не належать до фонду оплати праці, сум, які видані як оплата праці в готівковій формі, сум невиплаченої вчасно заробітної плати, а також, сум утримань по видах.

Методичні рекомендації щодо заповнення, а також, сама форма зведеної відомості 5.3 с.-г. затверджені Наказом Міністерства аграрної політики України від 04 червня 2009 року № 390.

Сама форма зведеної відомості передбачає відображення у ній інформації щодо самого сільськогосподарського підприємства – вказується його назва та код ЄДРПОУ. Окрім того, необхідно вказувати за який саме період формується зведена відомість.

Форма містить 48 рядків в яких відображаються відомості про стан заборгованості на початок місяця (за підприємствами, робітниками і службовцями), вказуються суми, які належать і не належать до фонду оплати праці, суми здійснених виплат та суми утриманих податків та зборів, базою нарахування яких є відповідні виплати, пораховується загальна сума заборгованості станом на кінець місяця, тощо.

Необхідно також вказати дату закінчення відомості. Виконавцю та головному бухгалтеру потрібо порставити власні підписи у формі зведеної відомості 5.3 с.-г.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію