Скачати:
Зведена відомість нарахування та розподілу оплати праці та відрахувань від неї за об'єктами обліку витрат 

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство (в тому числі сільськогосподарське) може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Зведена відомість 5.1 с.-г є частиною журнально-ордерної системи ведення обліку.

Складається така зведена відомість щомісяця враховуючи методичні рекомендації та форму, які затверджені Наказом Міністерства аграрної політики України від 04 червня 2009 року № 390.

Сама форма зведеної відомості 5.1 с.-г. передбачає необхідність внесення до неї даних щодо самої юридичної особи (сільськогосподарського підприємства), а саме, вказується найменування такого підприємства та його код ЄДРПОУ.

Окрім того, необхідно вказати місяць за який заповнюється зведена відомість.

Також, до зведеної відомості вноситься інформація щодо об'єкта обліку, кореспондуючого рахунку, здійснених нарахувань оплати праці за кредитом рахунку 66 (оплата за окладами і тарифами, суми премій та заохочень, суми компенсаційних соціальних виплат, суми оплати відпусток, суми, що є оплатою іншого невідпрацьованого часу та суми інший здійснених на користь працівника виплат), пораховується загальний показник кредиту по рахунку 66.

По кредиту рахунку 65 у зведеній відомості вказуються виплати здійснені як страхові внески на соціальне страхування, а по кредиту рахунку 47 відображаються відрахування, які здійснюються на забезпечення майбутніх витрат і платежів (наприклад, забезпечення виплат на відпустки).

Окрім того, у формі даної зведеної відомості вказується дата її закінчення, а виконавець та головний бухгалтер проставляють власні підписи.

Складається зведена відомість 5.1 с.-г сільськогосподарськими підприємствами, які здійснюють ведення бухгалтерського обліку з використанням журнально-ордерної системи.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію