Скачати:
Картка аналітичного обліку короткострокових облігацій, придбаних підприємством 

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство ( в тому числі сільськогосподарське)  може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнювання інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Картка аналітичного обліку ощадних сертифікатів ведеться юридичною особою (підприємством) у разі ведення ним бухгалтерського обліку з застосуванням журнально-ордерної системи.

За картками аналітичного обліку короткострокових облігацій здійснюється обрахунок як довгострокових, так і поточних інвестицій за видами фінансових вкладень та об'єктами інвестування на підприємствах, які здійснюють ведення бухгалтерського обліку з застосуванням журнально-ордерної системи.

Форма картки аналітичного обліку короткострокових облігацій затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 04 червня 2009 року № 390. Таким чином, дана форма передбачає внесення до неї інфомації щодо емітента облігації, номінальної та купівельної вартості облігації, річної процентної ставки за зобов'язанням, дат здійснення випуску, а також, придбання облігації підприємством, суми оримуваної премії та дисконту, відомості про дату погашення зобов'язання за облігацією та суму загального отриманого підприємсвом доходу від придбаної ним короткострокової облігації.

Окрім того, форма картки обліку таких облігацій передбачає відображення в ній відомостей щодо виконавця – вказується його прізвище та ініціали, а також, поставляється підпис виконавця.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію