Скачати:
Картка аналітичного обліку акцій не власної емісії, придбаних з метою перепродажу 

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство ( в тому числі сільськогосподарське) може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнювання інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Картка аналітичного обліку акцій ведеться тими підприємствами, які ведуть бухгалтерський облік з застосуванням журнально-ордерної системи ведення такого обліку.

Форма картки здійснення аналітичного обліку акцій не власної емісії, що були придбані підприємством з метою їх подальшого перепродажу затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 04 червня 2009 року № 390.

Так, дана форма передбачає відображення у ній відомостей щодо емітента тих чи інших цінних паперів (акцій), які були придбані підприємством, щодо номінальної вартості цінних паперів у вигляді акцій та їх купівельної вартості, дані щодо дат купівлі та продажу акцій та ціни, за якою вони були куплені, вказується у картці також інформація щодо суми отриманого підприємством доходу та суми отриманих ним дивідендів (якщо вони виплачуються під час володіння  акціями).

У самій формі картки вказується також найменування самого підприємства, яке придбало акції, проставляється прізвище та ініціали виконавця, а також його підпис.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію