Скачати:
Відомість аналітичного обліку розрахунків з іншими дебіторами

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство (в тому числі сільськогосподарське) може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

У відомості 3.2 с.-г. здійснюється облік розрахунків з іншими дебіторами. Методичні рекомендації щодо заповнення даної відомості, а також форма самої відомості затверджені Наказом Міністерства аграрної політики України від 04 червня 2009 року № 390. Ведеться відомість юридичними особами (сільськогосподарськими підприємствами), якщо вони здійснюють бухгалтерський облік з використанням журнально-ордерної системи.

У самій відомості вказується період за який вона заповнюється, а також,назва підприємства та його код ЄДРПОУ. Відображається номер запису, дата та номер відповідного документа, найменування кожного окремого дебітора, обраховується сальдо на початок місяця, а також, заповнюються колонки під назвою « в дебет рахунка з кредиту рахунка» за окремими рахунками та «з кредиту в дебет» за окремими рахунками. Окрім того, обраховується сальдо станом і на кінець звітного місяця.

Форма відомості 3. 2 с. – г. передбачає також відображення у ній дати закінчення відомості та підписів виконавця і головного бухгалтера.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію