Скачати:
Відомість аналітичних даних по рахунку 48 "Цільове фінансування і цільові надходження"

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Регістром бухгалтерського обліку називається спеціальна таблиця визначеного формату й будови, метою застосування якої є узагальнення та систематизація інформації щодо документально оформлених господарських операцій.

Регістром бухобліку, який призначений для обліку та узагальнення даних про наявність та рух коштів, отриманих для здійснення заходів цільового призначення є Відомість №7.5 с.-г. аналітичних даних по рахунку 48 "Цільове фінансування і цільові надходження". Форма відомості затверджена наказом Мінагрополітики України номер триста дев’яносто від четвертого червня дві тисячі дев’ятого року.

Коли підприємство отримує кошти цільового призначення, необхідно кредитувати рахунок сорок вісім і дебетувати рахунки номер тридцять «каса», тридцять один «рахунки в банку» та інші.

За дебетом рахунку номер сорок вісім вказуються використані суми за всілякими напрямками, які визнаються доходом за рахунком сімсот дев’ятнадцять та шістдесят девять. Також за сорок восьмим рахунком обліковуюється повернення невикористаних сум.

Нагадуємо, що облікові регістри повинні складатися щомісяця. Підписують регістри виконавець та головний бухгалтер, а в разі його відсутності – особа, яка відповідає на підприємстві за ведення бухобліку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію