Скачати:
Відомість аналітичних даних по рахунку 47 "Забезпечення майбутніх витрат і платежів"

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Регістром бухгалтерського обліку називається спеціальна таблиця визначеного формату й будови, метою застосування якої є узагальнення та систематизація інформації щодо документально оформлених господарських операцій.

Регістром бухобліку, який призначений для обліку майбутніх платежів і витрат є Відомість № 7.3 с.-г. аналітичних даних по рахунку 47 "Забезпечення майбутніх витрат і платежів". Форма відомості затверджена наказом Мінагрополітики України номер триста дев’яносто від четвертого червня дві тисячі дев’ятого року.

До відомості вносяться дані щодо залишку на початок місяця, дебету рахунку номер сорок два, кредиту рахунку сорок два, суми за кредитом та дебетом, за наступними субрахунками:

  • Номер чотириста сімдесят один "Забезпечення виплат відпусток"  
  • Номер чотириста сімдесят два "Додаткове пенсійне забезпечення"
  • Номер чотириста сімдесят три "Забезпечення гарантійних зобов'язань" 
  • Номер чотириста сімдесят чотири "Забезпечення інших витрат і платежів" 
  • Номер чотириста сімдесят сім "Забезпечення матеріального заохочення
  • Номер чотириста сімдесят вісім "Забезпечення відновлення земельних ділянок"

Нагадуємо, що облікові регістри повинні складатися щомісяця. Підписують регістри виконавець та головний бухгалтер, а в разі його відсутності – особа, яка відповідає на підприємстві за ведення бухобліку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію