1.6
Скачати:
Розділ II "Аналітичні дані про доходи" 

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Регістром бухгалтерського обліку називається спеціальна таблиця визначеного формату й будови, метою застосування якої є узагальнення та систематизація інформації щодо документально оформлених господарських операцій.

Регістром бухобліку, який призначений для відображення витрат на збут  є  Відомості № 6.7 с.-г. аналітичних даних про доходи. Форма даного реєстру затверджена наказом Мінагрополітики України номер триста дев’яносто від четвертого червня дві тисячі дев’ятого року.

В Відомості №6.7 с.-г. відображають підставу запису, статтю аналітичного обліку, кореспондуючий рахунок, а також дебет та кредит за звітний місяць та з початку року до звітного місяця за наступними рахунками:

  • номер сімдесят один «інший операційний дохід»
  • номер сімдесят два "Дохід від участі в капіталі"
  • номер сімдесят три "Інші фінансові доходи"
  • номер сімдесят чотири "Інші доходи"
  • номер сімдесят  дев’ять "Фінансові результати"

Показники відомості переносяться до Журналу № 6 с.-г.

Нагадуємо, що облікові регістри повинні складатися щомісяця. Підписують регістри виконавець та головний бухгалтер, а в разі його відсутності – особа, яка відповідає на підприємстві за ведення бухобліку.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію