1.7
Скачати:
Відомість аналітичних даних рахунку 47 "Забезпечення майбутніх витрат і платежів" 

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Відомість 7.3 є допоміжною до Журналу 7 та являє собою складову частину журнально-ордерної системи здійснення бухгалтерського обліку юридичною особою, що складається з семи окремих журналів, трьох дебетових відомостей, тринадцятьох відомостей аналітичного обліку, Головної книги, цілого ряду реєстрів, довідок та листків-розшифровок. Тому, відомість 7.3 складається тими підприємствами, які використовують журнально-ордерну систему здійснення бухгалтерського обліку.

Призначенням даної відомості є накопичення аналітичних даних стосовно показників додаткового капіталу та використання прибутку, забезпечення майбутніх витрат та платежів з початку календарного року.

Методичні рекомендації які стосуються формування та заповнення відомості 7.3 та форма такої відомості закріплені Наказом Міністерства фінансів України від 29 грудня 2000 року №356.

У самій відомості відображаються відопості по субрахунках забезпечення виплат відпусток, додаткове пенсійне забезпечення, забезпечення гарантійних зобов’язань та забезпечення інших витрат і платежів. Також, прораховується загальні показники за субрахунком 474 – забезпечення іншив витрат, на основі показників забезпечення наступних витрат на реструктуризацію, на виконання зобов’язань за обтяжливими контрактами, тощо.

Також, форма відомості 7.3 передбачає проставлення у ній дати її складання та підпису виконавця.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію